DSC_0328.jpg

KES MA OLEN?

Minust

Faktiliselt saan ennast tutvustada kahe lapse ja kahe kassi emana. Olen 30 aastane, korra lahutatud ning uuesti kihlatud mehega kes istub aega parajaks vanlgatrellide taga.


Minu kihlatu näol on tegu nooruspõlvearmastusega mis suure traagika tagajärjel ei andnud enam võimalust seda tunnet maha suruda ja hingesoppidesse peita.


Sõpradele ja perele olen mina see kes motiveerib ja julgustab neid leidma inspiratsiooni, abi spirituaalsetes küsimustes või nõuannet, kuidas millegagi toime tulla. Minu elukogemus on sundinud mind vaatama otsa oma deemonitele ning leidma rõõmu olukordades kus kõik teised leidsid vaid kurbust ja ängi.

Aastal 2017 ma võtsin selle rolli omaks ja alustasin teekonda, et saada selles rollis veel paremaks, veel kogenumaks. Ma astusin Holistika Instituuti, eesmärgiga õppida terapeudiks. Holistika Instituudi esimese astme lõpu poole alustasin ma taas kirjutamisega, lootuses inspireerida ja laiendada meie kui ühise kogukonna, teadlikkust. Holistika Instituudis kohatud inimesed andsid mulle tunnistust sellest, et valu ja kurbust ei kannata ainult minu lähedased, vaid me kõik kannatame oma pimedates nurkades.


Ingrid von Wicca lõin ma selleks, et panna kirja oma mõtteid, rõõme, kogemusi ja takistusi mida elu minu teele saadab. Ingrid von Wicca on loodud heas usus, et kedagi kes kogeb midagi sarnast, leiab inspiratsiooni edasi minna, et mitte kunagi elule (või iseendale) alla vanduda! 

Minu soov ja unistus on jätta endast maailm maha ilusamana kui see, milles ma ärkasin.

 

©2019 by Ingrid von Wicca.