Kõik on energia ja energia on võnkumine ja mida iganes...

Nonii, terääää, mina jälle siin. Mõtlesin, et teeks jälle ühe postituse, näpud lausa sügelevad. Pikalt ei pidanud mõtlema isegi, et millest (või kas?) kirjutada. Eelmise postituse tuules võtame siit ülesse ühe väga ebameeldivat kirjutatud raamatu: Kybalion.

Kybalion on hermeetikute esoteerilisse filosoofiasse sissejuhatav raamatukene. Äärmiselt ebameeldivalt kirjutatud, ometigi väga olulist informatsiooni edasi andev. Sellegipoolest oli minul seda lugedes pidevalt selline tunne nagu ma oleks idioot kellele midagi selgitatakse või kellele ei või universumi saladusi usaldada. Kamoon, mees, kamoon.


Mo enda spirituaalne teejuht ütles mulle, et universumil pole ühtegi saladust. No ega tegelikult ka ei ole. Ja üleüldse, täielik nõmedus on, et keegi arvab et mina, sina või kes iganes on natuke liiga retard, et neile mingeid esoteerilisi saladusi usaldada. Sellise mentaliteediga toimusid ajaloos väga rämedad sündmused.


Ja kui keegi hakkab mulle ajama mingit iba teemal, et 'its for your own safety,'' siis PALUN, lõpetage kohe ära. Mul reaalselt meeter tõuseb ja sitt läheb keema. Natsidele meeldis ka oma õuduste toimepanemise ajal selgitada inimestele: "Für Ihre Sicherheit!" Mis see tähendab? " Teie endi ohutuse nimel!" Püsige kodus, Für Ihre Sicherheit! Okei, okei, koroona on hoopis omaette teema ja ma ei hakka seda teemat siin lahkama.


Igatahes, minu meelest võiks ideaalis olla nii, et kui keegi tahab enda mingeid universumi saladusi nii saladuses hoida, siis PALUN, ole vait ja ära lihtsalt räägi sellest. Lihtsalt istu maha ja ole vait ja ära arva, et sa oled parem või erilisem kui keegi teine. Sest arva ära, sa oled täpselt sama eriline nagu kõik teised.


Tore, nüüd kui see närvitsemine maha närvitsetud on, saab asja pointi juurde minna?


Ei veel, mul tuleb siit torust veel :D, brace yourself! Näiteks kui ma Akashi kroonikaid külastanud olen, siis seal on lõpmatul hulgal informatsiooni millele igaühel on võimalik ligi pääseda. Juhul kui sinu kavatsus on siiras ning kooskõlas sinu (või asjaosaliste) kõrgeima hüvanguga. Alati on minig konks, eksole. Ma tean, täiega annoying! Aga eks see konksude teema teeb asja ikka põnevaks ka tegelt eksole.


Lisab nagu vürtsi veits, hoiab vere vemmeldavana. Ma vist just sain aru miks meestele temperamentsed naised meeldivad... hmm...


Okei, tagasi tulles nüüd kogu postituse pointi juurde - Kybalioni raamat on kohati küll ebameeldiv eneseupitamine kuid info mida autor edasi annab on VÄÄRT seda nõmedat peegeldust!


Nii, peatükk 9, lk 89 räägib võnkumisest. "Miski ei peatu; kõik liigub; kõik võngub." Samal leheküljel on kirjas, ja lubage, ma tsiteerin: " Hermetistlike õpetuste elusel ei ole kõik mitte üksnes pidevas liikumises ja võnkumises, vaid õpetuste kohaselt tulevad "erinevused" universaalse jõu mitmesuguste ilmingute vahel täielikult võnkumiste erinevast asmest ja viisist."


Vot see, mu sõbrad, on puhas kuld. Sest see siin selgitab miks maagia töötab. Miks rituaalid töötavad, miks meditatsioon annab selliseid imetabaseid tervenemise kogemusi nii füüsilises aspektis kui meelelises, spirituaalses, vaimses aspektis! Kõik on vibratsioon ning kui inimene suudab ennast häälestada kõikidele elementidele (vesi, tulli, maa, õhk ja hing!) suudab ta luua ükskõik mida!


Ma praegu võtan kätte ja loon endale selle jutu peale ühe mõnusa sooja tassi nurmenuku ja raudrohu teed! Tsau!

73 views0 comments

Recent Posts

See All

Subscribe Form

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Ingrid von Wicca.