Kas 'karma' on karistus. Või õnnistus?

Eile tuli minule appi minu kadunud kiisu-miisut otsima üks armas sõbrannake. Tema on väga hea ja hinnatud spetsialist omal ala.


Tõeliselt väärtuslik inimolend meie ühiskonnas, minu üks suurim eeskuju, väga väekas ja imetlusväärne naine.


Juhtus temaga nii, et umbes-täpselt pool aastat tagasi proovis tema oma kodukohalinna tööle saada. Oma eriala peale. Pöidlad pihus saatis ta cv-sid siia ja sinna. Lepingud käes, vaja ainult allkirjastada. Kuid meie kõigi imestuseks kõik uksed löödi viimasel hetkel pauguga kinni. 'No mida kuradit!?' mõtlesime kõik, sügavalt hämmeldunult.


Mõne ukse vahele jäi suure hooga isegi tema nina vahele kinni. Seda muidugi piltlikult. Aga energeetiliselt oli tema auraväljas üks suur koletu auk küll! Energia voolas välja ja seda oli tarvis lappida. Kuna tegemist on väga mitmekülgse ja avatud noore daamiga palus ta minu käest toetust.


Loomulikult olen ma energiavahetuse eest nõus seda tegema. Maailmas peab valitsema tasakaal saamise ja andmise vahel. Ja sisuliselt ei ole andmisel ja saamisel energeetilist vahet kui kõik seda ümberringi tunnistaksid.


Aga nii me siis töötasimegi kahekesi paaris tema bioenergeetiliseväljaga. Ma mäletan veel väga justkui oleks see olnud tänane hommik kui tema minule kirjutab ja küsib: kas saab Barsi'le tulla?


Ja nii ta tuli, nägu naerul peas nagu alati, aga sisemiselt löödud sellest, et teda ei peeta vääriliseks. Tema muidugi mõistis, et tema väärtus ei olene kellegi teise arvamusest kuid ta tundis siiski, et teise inimese madal väärtusetunne on seda puudutanud ning mingit pidi halvanud.


Kuna ta ise on vägagi teadlik bioenergeetikast, on ta teadlik ka sellest mida võib energia vale suunamine teha iseenda ja teiste auraväljade ja seda ümbritseva mateeriaga. Ta soovis sellest nii-öelda kaetamisest ruttu vabaneda kuid isegi kõige parem kirurg ei suuda ennast ise üksinda opereerida ja terveks ravida.


Niisiis ma olin temale korraks toetavaks taustajõuks.


Pakkusin ma läbi iseenda, oma sõbrannale bioenergeetilist tervendust. Selle tulemusena mattis ta maha ja lasi vabaks endas igasugu kättemaksumõtted ning kavatsused. Ta võttis nõuks keskenduda hoopis millegile muule. Ta nägi võimalusi seal kus enne nägi vaid takistusi.


Ta keskendus hoopis sellele, et näha kaugemale ning fokuseeris oma tähelepanu julgusele astuda välja ohvrirollist kuhu ta oli vastu tema tahtmist pandud. Täna on tema eesmärgid täidetud, täies mahus. Ning tegelikult, kui aus olla, oleks teda tarvis kuidagi kloonida, sest kuuldus tema võimekusest levib ning nüüd on teda igale poole tarvis!


Eile juhtus ta jalutama värskes õhus, harjutama uue projekti jaoks. Kui ükshetk märkab taamal lähenemas teist jalutajat. Tema fookus langeb lähenejale ning nad juhtuvad üksteisega kõnelema jääma.


Ühel hetkel, enne kui kui võõras jalutaja ennast tutvustada jõuab, taipab minu sõbranna, et tema ees seisab inimene kes tema ees kõik kohalikud uksed kinni dirigeeris suruda. Ta seisis sääl ja ahmis endasse seda värsket rõõmu toovat õhku.


Tema ees seisis inimene kes oli pidanud teda varasemalt vähem vääriliseks. Nüüd tunnistas see sama inimene, samuti teadmata kes seisab tema vastas, et tegu on tõeliselt asendamatu inimolendiga kelle abi nemad tohutult vajavad. See võõras jalutaja mõistis seal kohapeal, et ta oli varasemalt eksinud.


Selle vahejuhtumi peale ma mõtisklesin eile ja mõtisklesin täna. Mis sina arvad, kas inimene kes mõistab oma viga on saanud õnnistuse või pigem karistuse osaliseks?


Üks kellele tehakse liiga tahaks kindlasti oma negatiivses väljas ohvipositsioonist öelda, et see on karistus. Paras sinule, et sa nüüd kõngeks selle häbi käes!


Positiivne ohvripositsioon aga ütleb seepeale: Mul on hea meel, et sa mõistad oma viga ja ebaõiglust mis sa minule põhjustasid. Me kõik teeme vigu ja ma annan sinule sinu vea andeks. Ma olen rõõmus. Nüüd edaspidi hoiame kokku sõbralikult, sest ainult üheskoos me tõesti suudame muuta maailma.


Tunneta mismoodi sinu energia voolab mõlemas ohvripositsioonis. Milline spekter paneb sind liikuma, milline naelutab sind paigale? Pane tähele mida sa tunned enda kehas kui loed neid kahte valikut. Millises energias oled valinud või valid sina edaspidi elada? Kas sa usud, et eksimuse tunnistamine on karistus või sa leiad, et see on tegelikult õnnistus?


See kuidas sa tunned ennast oma kehas, ning mis uskumuste baasil sa tegutsed määrab ära selle mis sinu ellu tuleb. Kehatundes peitubki loomise saladus.

109 views

Subscribe Form

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Ingrid von Wicca.