Kuidas ma nõiakunsti teen?

Kuulge, let's get this one straight. Nõiakunst või mingi selline mambjo-jambo teema ei seisne tegelikult üldse luuaga sõitmises või kristallide kandmises, ostmises, koju tassimises või pentagrammide joonistamises ja kandmises jne.


Samuti ei seisne nõiaks olemine selles, et ma oma tulise kastruli ääres kõmiseva naeru plagistamise saatel ravimtaimedest, eeterlikest õlidest ja muudest komponentidest mingit salajooki, seerumit või keedust kokku segaksin.


Kuigi... seda ma... teen...ka. Mida iganes! See pole asja point. See.. see on lihtsalt kõrvalprodukt!


Nii. Milles siis on kogu nõiaks olemise või Wiccaks olemise point? Asja point on selles, et mina inimesena saaksin iseendaga parima võimaliku ühenduse. Et mõistaksin oma intuitsiooni sõnumeid ja mõistaksin milline on minu keha isiklik (sala)keel.


No näiteks, et kui ma tahan midagi... Oota, stop. Ma toon eilse kogemuse kujul kohe näite.


Tellisin endale ühe Luuderohu, 60cm. Tahan selle enda voodipeatsisse paigutada, et siis igal hommikul ärgata ja igal ööl uinuda justkui dšunglis. Mida rohkem ma ennast ümbritsen taimede ja loodusega, seda paremini ma end tunnen. Nii, aga siis tellimuse esitamisel tuli minu sisse kerge ärevus mis arenes edasi hirmuks. Ma siis mõtlesin, et mis keiss on?


Võtsin korraks aja maha, sest mõistsin, et kamoon inxterpinxter su keha üritab praegu midagi öelda, niiet nüüd vaja kuulata. Mõistsin, et ma jätan midagi tähelepanuta ja minu intuitsioon/alateadvus üritab mind hilisemast pettumusest säästa. Tõusin siis voodi pealt püsti ja käisin läbi kõik oma kodused taimed. Nokitsesin veidi siit ja veidi sealt, uurisin nende lehti ja varsi, rääkisin nendega ja tundsin uhkust ja tänu ja armastust, et oh kui palju neid mulle on kogunenud ja oh kui mõnus on see energia mida me siia koju ühiselt loome! Kui magamistuppa jõudsin, märkasin kohe mis mul märkamata oli jäänud, küsisin endalt: "oota-oota-oota. Miks ma tellin ainult ühe Luuderohu kui mul tegelikult on seda ju mõlemale poole voodit tarvis!"


Ja siis see sama inxterpinxter minu sees kehitas õlgu ja nii ma viskasin kohe kõhuli voodi peale pikali, et oma viga parandada. Tegin ruttu tellimuse ümber, võtsin ühe asemel kaks! Kui ma oleks oma paki kätte saanud ja näinud seal sees ainult ühte Luuderohu potti, oleksin ennast maa alla neednud, sest mul on ju kahte vaja!! Ühte kummalegi poole voodit! See öeldud ja selgitatud, siis märka, et nõiakunsti praktiseerimisel ei ole kiirteid. Kuigi see võib nii algajale tunduda. Tegelikult see on nii kaugel tõesti, kui see üldse olla saab. Paljud loitsud ja rituaalid tänapäeval ei toimi just seetõttu, et see kes neid enda heaks kasutada tahab, ei ole iseendaga üldse kooskõlas.


Sul ei ole võimalik mitte midagi manifesteerida, isegi läbi loitsude ja rituaalide, kui sa ei ole enda süda, hinge ja meelt häälestanud ühele sagedusele. Loitsimine ja rituaalid, riitused on kõik siiski sümboolne. Kogu maagia ja loomine toimub sinu sees. Ei ole võimalik midagi hakata muutma väljaspoolt sissepoole. Ikka seestpoolt väljapoole. Nii kulutad vähem energiat ja jõuad ilmselgelt kiiremini soovitud tulemusteni ka. Sinu hing, meel ja süda peavad soovima üht ja sama asja, vibreerima ühel sagedusel. Nii kui meel rändab kuskile kaugele egotasandile, eemale südame, hinge kavatsustest, siis nägemist, auf wiedersehen ja goodbye. Mitte miski ei lähe nii nagu sa unistad või soovid. See on lihtne matemaatika. Kõigepealt korrutan ja jagan, siis liidan ja lahutan ja kusjuures, sulgudes olevad tehted tehakse kõige enne! Nõiakunstis on täpselt samamoodi. Selleks, et muuta oma maailma, eriti aga, et muuta mateeriat, muuta seda füüsilist reaalsust, on vaja teha tööd seestpoolt väljapoole. Kui sa soovid muutust, pead kõigepealt muutma iseennast. Ja ma ei pea silmas, et vahetad kogu oma garderoobi või lähed mehele või värvid juuksed ära. Noup. Ikka hingetasandil, emotsionaalkehas tuleb asuda teekonnale, rännakule.


Hingeosade otsimine ja tagasitoomine, tasakaalustamine, tervenemine, maa peale tagasi tulemine! Need on märksõnad millele keskenduda. See ei ole mitte kunagi lihtne, sest tervenemine, tasakaalustamine ja hingeosade otsimine ja tagasi toomine sunnib sind vaatama otsa oma valule, andestada nendele kes seda põhjustasid ja armastada neid selle eest. Päris scary, eks? On küll ja päris valus ka. Teekond on karm, aga see on igat oma valu ja pisarat väärt! Teadlikkus, oma enese terviku loomine ja valu uuest nurgast nägemine on suurim kingitus mida elu minule pakkunud on.


Elu on andnud minule ideaalse stsenaariumi, kõik mida ma olen soovinud. Sügava ja tähendusrikka elu, lähedased ja sügavad, tähendusrikkad sõprussuhtes ning perekonna kes hoiab kokku, toetab teineteist ning kus armastus ja kallistused on igavesti tasuta. See ei ole alati nii olnud, aga see on, mis on nüüd. Kus iganes sina parasjagu ka oled oma teekonnal, nõiakunsti praktiseerides või mitte, ma soovin sulle vaid üht - KEEP ON GOING!


115 views0 comments

Recent Posts

See All

Subscribe Form

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Ingrid von Wicca.