Kuidas rikkad ei pääse taevasse

Miks on piiblis öeldud, et just rikastel on raske pääseda taevasse? Taevas ja põrgu ei ole tegelikult päriselt minu uskumus ja arusaam surmajärgsest elus. Mina tõsimeeli usun, et surm on gateway uuele teadvuse tasandile. Kas see on materiaalne maailm? Ma ei usu. Ma usun, et see on teadvuse tasand.


Ma teen igal õhtul maagiaringi. Viin läbi rituaali. Ma praktiseerin üksinda üldiselt, vahel lööb minu Familiar, kiisu nimega Nemesis, nendes ka kaasa. Nemesis sai oma nime Kreeka mütoloogiast ning esindab tumedat jumalannat kes toob ellu tasakaalu. Ta toob kõigile seda mida nad on "ära teeninud". See ei tähenda ei halba ega head, see sümboliseerib sisuliselt karmat ja selle olemust.


Eile Nemesis maagiaringis ei istunud, ta valvas hoolega mind lõunakaarest koos selle kaitsjaga.


Aga eilsel rituaalil kogesin midagi põnevat. Olen seda ennegi kogenud kuid mitte kunagi päris lõpuni mõistnud mis see täpselt on. Nimetan siin millegi mõistmist kogemiseks. Ma tunnetasin ennast olevat oma kehast väljas. Tunnetasin ruumi ennast ja selle osakesi. Ruumi all ma ei mõtle tuba või selle mööblit ega õhku. Mõtlen seda ruumi mis jääb kõikide nende asjade vahele.


Ruum oli ühteaegu suur ja samas väike, tekitamata ühtegi mõtet või kujutlust või soovi. Ma tunnetasin oma keha olevat pisike, samal ajal vibreerisin ühel, paljudest, teadvuse tasandil mis meid ümbritseb ja samas läbib. Ma tahaks öelda, et see kes seda koges olin mina aga tõelisus on, et see kogemus oli ebaisikuline.


Me teame, et kõik on energia ning energia on vibratsioon.


Üks minu sõbrapoiss tunnistas hiljuti, et tunnetab oma varalahkunud lähedast enda kõrval. Ta proovis seda minule väga selgitada, et mina ikka usuksin. Mul ei ole seda tarvis uskuda, ma tean, et see nii on.


Enne kui me siia kehastume, teeme lepingud selle kohta mis toimuma hakkab, kes siin millist rolli meie elus mängib ja mõnikord ka seda kuidas või millal siit lahkume. Vahel on nii, et hingetasandil otsustatakse läbida materiaalne elu koos. Kuid siis juhtub midagi või on hingel all teine leping - elust varem lahkuda.


Mõnikord otsustab lahkunud hing täita oma lepingut ka peale materiaalsest maailmast lahkumist.


Need on sellised hinge kogemused kus üks hing valib mitte liikuda edasi ega tagasi teadvuse astmetel või astraaltasandil. Vaid viia oma hinge vibratsioon materiaalse maailma vibratsioonis elava ühe konkreetse hinge vibratsiooni tasemele.


Seega surm on kogemus ja võimalus astuda edasi järgmisele teadlikkuse tasandile. Tekib kimbatus öelda, et "kõrgemale teadvuse tasandile" kuid see oleks äärmiselt eksitav ning vähendaks selle tegelikku olemust ja toimimist ja mehhanisme. Tõde on ju see, et kõik ongi ja eksisteerib just siin ja praegu. Iga inimene elab universumi keskpunktis.


Selleks, et liikuda edasi materiaalsest maailmast järgmisele teadvuse tasandile on tarvis kõikidest oma soovidest ja unistustest ja saavutustest lahti öelda. Inimene peab suutma loobuda kõikidest kiindumustest mis on tal seotud materiaalse maailmaga.


Mõnikord ei suuda hing seda teha ning seetõttu kogeb piiratust, valu ja piina. Kardab ise surra või surma üleüldiselt. Ja see ongi vastus miks piiblis on vihjatud sellele, et rikkal on raske pääseda taevasse.


Sest tal on palju asju millest kinni hoida. Kindlasti on erandeid. On ju teada, et suured rikkused ja ka suured vaesused on inimesed viinud suurte piinade ja valuni mis on inimesi suunanud valima valgustumise tee. Ja kogevadki keskklassi inimesed samu tundeid.


Valgustus. Virgumine. Mis see siis täpselt on? See on mäletada kõike mis sa oled olnud nii siin kui eelmistes eludes. See on mitte vahet tegemine une ja kokkulepitud reaalsuse vahel. See tähendab olla selles vahes.

83 views

Subscribe Form

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Ingrid von Wicca.