Pseudoteadus 101

Psühhoanalüüsi peetakse tänapäeval pseudoteaduseks.


Hämming... Psühhoanalüüsi teooriale tuginevad ju iseenesest väga paljud psühhoteraapia vormid mida kasutatakse süsteemi poolt pakutavas meditsiinis.


Ja seda kõrvutatakse radiesteesiaga. Radiesteesia polevat samuti teadus, samuti nagu astroloogia.


Astroloogia? Minu hämming ainiti kasvab!


Äärmiselt vastuoluline. Bohr, kvantfüüsika uurija ja alusteooria rajaja, koos Heisenbergiga, uurides elektronide käitumist oma katsetes avastas ju, et elektron ei käitu mitte konkreetse üksusena, vaid eksisteerib hoopis potentsiaalina. See tähendab, et kui me teda vaatlema hakkame ta fikseerub kindlasse seisundisse. Ja jälgimise lõpetades ta läheb tagasi superpostitsiooni ehk... on valmis moodustuma sisuliselt ükskõik milleks sinu teadvus teda käseb. Ja seda teavad oma füüsika õpikutest praegu juba kõik kes füüsika tunnis natukene tähele panid...


Tänapäeva füüsikud kasutavad just Bohri matemaatilisi võrrandeid, üle maailma. Ja on uskumatu kuidas kvantmaailmast nopitakse välja väikesi infokilde ja otsustatakse, et nii selle me võtame vastu ja seda me usume kuid vot tegelikult on see kõik üks pseudoteadus ja kuna me oleme need kes me oleme siis nii on ja meie otsustame teie kõigi eest!


Iga füüsikaseadus ja matemaatiline võrrand avaldub igas elu aspektis erinevalt. Kuidas keegi neid füüsikalisi või kvantfüüsikalisi säädusi oma elus rakendavad ja oma loovusega ellu äratavad on... igaühe isiklik puhas potentsiaal, tema superpositsioon. Ja kui üks lubab kellelgi teisel teise potentsiaali luua ja kasvatada oma isiklikust superpositsiooni arvelt... No mida sa teed detailidega kui sa suuremat pilti ei hooma?


Ainuke milles siin probleem on, on see, et kuigi kvantmaailma reeglid on matemaatilisest vaatenurgast korrektsed, nad lihtsalt ei allu absoluutselt sellele tänapäeval mõistetavale kainele mõistusele.


Mõne teadlase poolest on hullumeelne küsida, veelvähem vastust üritada leida küsimusele, et kuidas on universumis valitsev kord seotud inimeste tegevuse ja selle kavatsustega?


Ma ütlen teile oma kogemusest ja paljude teiste tunnistustest, et teadvus loob korda ja, et teadvus loob meie maailma. Ja me kõik loome samal ajal ühiselt seda mida meie meeltesse istutatakse. Ja arvestades kui palju võimekamaks selle fakti puhas teadvustamine ühe inimese teeb, ma ei imesta, et seda autoriteedid naeruvääristavad või neid teadusi pseudoteadusteks ristivad.


Anna inimesele võim ja raha ning siis näed kes tahaks võimu käest ära anda kui enda vägi otsakorral on... By all means necessary?


#pseudoteadus #kvantfüüsika #bohr #selgeltnägijad #astroloogia #psühho #psühhoanalüüs #radiesteesia

57 views

Subscribe Form

  • Facebook
  • Instagram

©2019 by Ingrid von Wicca.