Image by Chelsea shapouri

VÕLUÕLID

Tere armas hing!

Mul on nii-nii hea meel, et sa oled siia lehele sattunud!

Kas oled valmis pardale hüppama? 

Kui jah, siis mina igatahes olen valmis sind püüdma! 

Aastaid olin otsinud usaldusväärset allikat millest ammutada tuge, abi, nõu ja inspiratsiooni.


Ma lõpuks otsustasin võtta selle rolli iseenda elus. Nii hakkasin ma taas kirjutama sellest mis mind sütitas ning mõtisklema meie maailma toimimise üle. Selle kõige jaoks sain ma kütust võluõlide maailmast. Siin me ei ülista mitte kedagi ega jaga hinnanguid mitte kellelegi. 


Kõik tulevased võlurid võetakse vastu nii nagu nad tulevad. Elu elades tundub vahel nagu kõik need inimlikud kogemused lükkavad meid rongi alla. Üha uuesti ja uuesti. Meeltes on segadus ja miski nagu ei loksu kuidagi paika, läheb aina hullemaks.

Eeterlikud õlid, mida meie kutsume hellitavalt Võluõlideks, aitasid minul ja tuhandetel teistel avastada, märgata ning tervendada mustreid. Mustreid millega ennast ainiti alateadlikult karistasime ning... ikka ja jälle rongi ette viskusime.

Ma ei teadnud ka pärast viieteistkümnendat korda sama reha otsa astudes, kuidas sellest kõigest välja tulla. Ma lihtsalt ei mõistnud, mida ma valesti teen? Kuid seda ma teadsin, et tahan ja väärin paremat kui see kuidas ma ennast tundsin või see, mis minuga aina juhtus.

See uskumus tõi mind ikka ja jälle ringiga tagasi Võluõlide juurde. Ükskord, kui mul polnud tõesti enam midagi kaotada, ma võtsin nad vastu! Ja sellest hetkest peale olen ma õnnistatud hea seltskonna ja sõpradega kelle toetus on piiritu ja mõistmine lõputu!


Kui sina oled ka üks nendest inimestest kes teab mida ta tahab, siis scrolli ja loe edasi! Kõik vastused sinu jaoks on siin tõesti olemas ning ootavad leidmist!

Ning mina lihtsalt ei jõua juba ära oodata, et tervitada sind meie armsasse Võluõlide kommuuni! 

Kui sa soovid välja selgitada mis oleks parim variant sinu teekonna toetamiseks, kirjuta minule kiri. 

Sinu tulevase võluõlide juhendajana, olen sinule toeks ning valmis abistama!  Ära pelga, kirjuta minule läbi wicca lehe või otsi mind üles facebookist! 

Võluõlide kommuunis oleme me väärtuslikud, hoitudkuuldud ja mõistetud!

Me oleme partnerid, sõbrad, perekond!

 
Screenshot 2019-12-08 at 20.44.46.png


VÕLUÕLIDE MAAILM

Tere tulemast!

 

Kõik minu meeskonna Võluõlide stardikomplektid sisaldavad:

  •  TASUTA hulgimüügi ostja liikmetasu! Lisaks saad sa 25% soodustust kõikidele toodetele terveks AASTAKS! Sul puudub igasugune kohustus midagi müüa või osta. Sa pead vaid ühes AASTAS korra ostma vähemalt ühe toote, et sinu hulgimüügi soodustus püsiks! Kui sa vähemalt ühe õli endale koju valid, ei ole see kindlasti enam mingi takistus! Küsi ükskõik kellelt!

  • Õpetamine, juhendamine, julgustamine ja toetamine. Kas sa tõesti arvasid, et ma jätan sind nende võluõlide kasutamisega üksinda ja lasen sinul seda kõike ise lahti harutama hakata? Üldsegi mitte nii! See siin on kogukond kus teineteise õpetamine, toetamine ja julgustamine on kõrgelt hinnatud ja väärtustatud! Mina tõesti ei jõua ära oodata millal sind meie klubisse tervitada saan. Samuti ei suuda ma ära kannatada millal saan sinule jagada teadmisi selle kohta kuidas kasutada neid vägevaid, võimsaid Võluõlisid! Ohutult ja effektiivselt! Samuti ootan ma, et saaksin sinule tutvustada kuidas saad oma liikmekontot kasutada nii, et see oleks sinule ja sinu perele kõige kasumlikum!
    Ps! Mul on selged kõõõõõõik nipid ja trikid kuidas säästa raha ning kuidas sina oma raha eest saaksid VEEL rohkem! 

  • Ligipääsu Lojaalsus Programmi (Loyalty Rewards Program - LRP) mis on klubi liikmetele ainult! Sa võid selles osaleda, kuid see on rangelt vabatahtlik! See on tasuta programm mis annab sinu kontolt tehtud ostudelt tagasi 10%-30% ja seda päriselt iga kuu! Ja see on tõesti veel lisaks sellele 25% soodustusele! Mina saan oma õlid juba 50% soodsamalt, plus postikulu TASUTA!

  • TASUTA personaalse konsultatsiooni. Pärast seda kui sa oled oma Võluõlide komplekti kätte saanud, kohtun ma sinuga isiklikult, silmast-silma. Me käime üle kõik sinu liikmekontoga seonduva ja teeme kindlaks, et sinu kasutuses oleks maksimaalsed soodustused ning, et sa tunneksid ennast Võluõlisid kasutades turvaliselt ja kindlalt. Eriti aga neid õlisid milled sa just saanud oled! See murraks minu südame kui sinu vast soetatud õlid hakkaksid kummuti peal tolmu koguma! Need õlid on liialt väärtuslikud, et lihtsalt silmailu olla!

  • Olen vaid sõnumi või telefonikõne kaugusel! Kuigi oled ennast Võluõlide maailmasse mugavalt sisse seadnud, ei ole mina mitte kuskile kadunud. Ma toetan sind nõuga ja abistan jõuga, sest koos suudame alati rohkem ja kaugemale!

 

VÕLUÕLIDE STARDIKOMPLEKTID

Siin saad tutvuda kõikide Võluõlide stardikomplektidega. Küsimuste korral võta minuga ühendust saates e-mail minule siit.

 

KUIDAS LIITUDA?

Samm nr. 1: Klikka siia

Samm nr. 2:  Vali Wellness Advocate, see on kõige soodsam variant kuidas oma panuse eest saada enim! Enroller + Sponsor ID kast peaks olema juba täidetud minu andmetega. Juhul kui see peaks olema tühi, sisesta sinna - 7764603

Samm nr. 3: Täida ankeet oma isikuandmete ja transpordiinfoga.

Samm nr. 4: Järgmiseks sammuks on  valida endale sobiv liitumispakett. PS! Kui sa liitumispaketti valida ei soovi, saad endale kokku panna sobiliku paketi ise. Siis aga on vajalik valida “Enrollment &  Booklet”. Liitumistasu ilma paketita on  24€. Sinna ostukorvi saad tooteid lisada lahtrisse millel seisab: “Enter additional item # or product name”

Samm nr. 5: Märgi ja täida oma transpordiinfo ja maksemeetod. Klikka: “Process Order Now & Continue”

OLEDKI VALMIS!

Kui sinu tellimus on edastatud ja täidetud, teavitatakse sellest automaatselt mind. Mina võtan sinuga koheselt ühendust ja siis...

Siis hakkame võluma!

Image by Priscilla Du Preez
 

©2019 by Ingrid von Wicca.